ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
Minuta ticha v pátém kole

Celky ŽBL se shodly, že se před středečními duely pátého kola bude držet minuta ticha za tragicky zesnulého generálního sekretáře FIBA Patricka Baumanna. Rodákovi ze švácarské Basileje bylo teprve jedenapadesát let, když ho při návštěvě Letních olympijských her mládeže (YOG) v argentinském Buenos Aires postihl infarkt.

celý článek
Žabiny na úvod v EWBL vítězí

Do domácího turnaje EWBL vstoupily úspěšně basketbalistky Žabin Brno.

celý článek
Premiérová výhra SBŠ

Basketbalistky Ostravy získaly na úvodním turnaji Evropské ligy EWBL premiérovou výhru. Celek SBŠ přehrál v posledním vystoupení na turnaji v lotyšském Daugavpilsu maďarský tým PINKK Pecsi 74:73.

celý článek
Ostrava padla i podruhé

Basketbalistky Ostravy prohrály i ve svém druhém dulu na úvodním turnaji Evropské ligy žen EWBL v lotyšském Daugavpilsu, když nestačily na běloruský TSMOKI-Minsk 60:70.

celý článek
Ostrava smolně prohrála s Košicemi

Basketbalistky SBŠ Ostrava mají za sebou první zápas v evropských pohárech. Na úvodním turnaji Evropské ligy s názvem EWBL v lotyšském Daugavpilsu podlehly Good Angels Košice v koncovce 51:53.

celý článek
Ostrava vstoupí do evropských pohárů

Basketbalistky SBŠ Ostrava vstoupí do jako první tuzemský celek v letošní sezoně do evropských pohárů.

celý článek
USK ovládl přípravný turnaj, KP bere bronz

Kvalitně obsazený turnaj basketbalistek Diplomat Cup ve slovenských Piešťanech vyhrál účastník Euroligy USK Praha, eurocupové KP Brno skončilo třetí.

celý článek
Trutnov posílí zkušená Američanka

Basketbalistky Lokomotivy Trutnov posílí pro nadcházející sezonu americká křídelnice Jordan Adamsová. Čtyřiadvacetiletá basketbalistka přichází do Trutnova po dokončení studií na slavné univerzitě USC. Hráčka vysoká 185 centimetrů prošla systémem mládežnických reprezentací USA, když má zlata ze světových šampionátů do 17 i 19 let

celý článek
KP hlásí posily z USA a Litvy

Vedení basketbalistek KP Brno angažovalo litevskou reprezentantku Dovile Saurazaite a Američanku Jasmine Gill.

celý článek
Švédské posily Nymburka

Basketbalistky Nymburka posílí pro příští sezonu dvě mladé švédské basketbalistky. Jde o bývalé spoluhráčky z AIK Solna/Stockholm Johanu Prytzovou (22 let) a Crystel Bittarovou (20 let).

celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (80)