ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
Novomanželka Krakovičová do Nymburka

Basketbalistky Nymburka hlásí pro novou sezonu další posilu. V dresu středočeského klubu bude válčit reprezentantka Tereza Krakovičová, která byla ještě před několika týdny známá pod rodným příjmením Pecková. Tereza v posledních letech působila v maďarském Miškolci.

celý článek
Nymburk posílí zkušená Stehlíková

Bronzový tým posledního ročníku ŽBL hlásí další posilu. U Labe bude v příští sezoně působit dvaatřicetiletá pivotka Romana Stehlíková, která má za sebou spoustu těžkých zápasů v Eurolize i Eurocupu. Letos se zúčastnila světového šamionátu v basketbalu 3x3 na Filipínách, kde Češky vypadly ve čtvrtfinále.

celý článek
Krejzová míří z USK do Nymburka

V dresu Nymburka bude od nové sezony působit také mládežnické reprezentantka a ještě do loňska křídelnice USK Praha Michaela Krejzová. Dvacetiletá basketbalistka je odchovankyní chomutovského basketbalu.

celý článek
Nymburk posiluje o Hoškovou

Bronzový tým poslední sezony ŽBL Nymburk představuje novou posilu. Do jeho kádru přibude pro nadcházející ročník třiadvacetiletá křídelnice Kamila Hošková, která poslední čtyři sezony působila na americké univerzitě Rider kousek od New Jersey. Kamila je starší sestrou mládežnické reprezentantky ČR Lucie. 

celý článek
Sládková do KP i s partnerem Horákem

Vedení basketbalového oddílu KP Brno angažovalo člena širšího realizačního týmu USK Praha - Petra Horáka, který jako kondiční trenér působí též u České reprezentace do 18 let. Spolu s ním se do týmu vicemistryň ČR vrací také jeho partnerka Andrea Sládková, které v předloňské sezoně jako podkošová hráčka získala s královopolským týmem tři medaile a v poslední době absentovala kvůli narození dcery.

celý článek
KP hlásí slovenské posily

Finalista posledního ročníku ŽBL KP Brno hlásí dvě nové posily. Do týmu přichází dvě mládežnické reprezentantky Slovenska.

celý článek
Do USK míří Březinová a slovinská reprezentantka

Basketbalistky ZVVZ USK Praha hlásí další dvě posily. Tým získal reprezentantku Renátu Březinovou, která přestoupila z Hradce Králové. Spolu s ní přichází také slovinská reprezentační rozehrávačka Teja Oblaková z maďarského celku Atomerömü.

celý článek
Soupeři KP Brno a Nymburka v EuroCupu

Na zajímavé soupeře narazí české celky v EuroCupu. Nymburk se ve skupině C utká právě s horším z kvalifikační dvojice Villeneuve-d'Ascq a Szekszárd, dále se slovinským Celje a v československém derby s Ružomberokem.

Hráčky KP Brno se ve skupině B střetnou s poraženým z dvojice Benátky/Riga, vítězem souboje mezi Nantes a Lutychem a také s maďarským Miskolcem, který ještě v dubnu trénoval současný kouč české reprezentace Štefan Svitek.

celý článek
USK v Eurolize i s obhájkyněmi titulu

Úřadující šampionky ZVVZ USK Praha v nové sezoně Evropské ligy narazí na obhájkyně titulu z Jekatěrinburgu, francouzské Bourges, italské Schio, belgický celek Castors Braine, Polkowice a dva celky postupující z kvalifikace. Ty vzejdou z dvojic Orenburg - Čukurova Mersin a Villeneuve-d'Ascq se Szekszárdem. Dnes o tom rozhodl los v Mnichově, Pražanky byly nasazeny do druhého koše

celý článek
Nymburk se může s KP Brno potkat ve skupině EuroCupu

Celky Nymburka a KP Brno už znají rozdělení do košů pro losování skupin EuroCupu. Oba týmy budou v druhé konferenci, Nymburk je nasazen do druhého koše spolu s maďarskou trojicí Miškolc, Györ, Gegléd a švýcarským Fribourgem. KP Brno má jistotu, že se ve skupině nepotká se soupeři ze třetího koše: německým Kelternem, portugalskou Ponta Delgadou, slovenským Ružomberokem a francouzským Bigorre. Los proběhne ve čtvrtek 5.7.

 

celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (70)