ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
Autobusové zájezdy na utkání

Týmy s blížícím se koncem sezony doufají ve větší podporu fanoušků a pořádají výjezdy na venkovní zápasy. Pro své fandy zorganizoval Nymburk výjezd autobusem do Hradce Králové na duel o 3. místo, KP Brno vyšle fanoušky do Prahy na středeční první finále.

celý článek
Padne brněnský rekord ŽBL?

KP Brno útočí na svůj divácký rekord v ŽBL z derby s Žabinami starý tři roky (1 250 diváků). Nového maxima chce dosáhnout ve druhém SF proti DSK Basketball Nymburk 7. dubna od 15 hod. v hale Vodova. Všichni členové ČBF mají vstup zdarma.

celý článek
Lvice na ČT2

Oba zápasy kvalifikace o ME 2019 můžete sledovat netradičně na programu ČT2. Přenosy z utkání s Belgií (10.2.) i Německem (14.2.) začínají v 18 hodin.

celý článek
Našlapané sobotní odpoledne

V sobotu se hrají dva hity ŽBL, které zcela exkluzivně odvysílá TV Com v přenosu na tři kamery a s doprovodným komentářem. Nenechte si to ujít!

celý článek
VIDEO: Ohlasy po losu

Semifinálové dvojice Nilfisk FINAL 4 jsou jasné. Jaké byly bezprostřední reakce?

celý článek
Los Nilfisk FINAL 4 LIVE

Sledujte přímý přenos z losu Nilfisk FINAL 4 na facebookovém profilu @ceskybasketbal. V úterý 23. ledna v pravé poledne.

celý článek
Žabiny prvním postupujícím

Nilfisk FINAL 4 zná polovinu svých účastníků. K pořádajícímu týmu Basketball Nymburk se přidaly Žabiny Brno, které ve 4. kole Českého poháru přehrály BA Karlovy Vary na jejich palubovce 82:52. Další dva zápasy 4. kola se hrají 17. ledna.

celý článek
Premiéra jako hrom

Tomu se říká vkročit do neznáma pravou nohou. Žabiny vyhrály oba své premiérové zápasy v EEWBL. Více na klubovém webu: http://www.bkzabiny.cz/eewbl-turnaji-bez-prohry/

celý článek
Lvice doma na ČT Sport

Středeční zápas českých basketbalistek v kvalifikaci na ME 2019 proti Švýcarsku sledujte od 20 hodin na ČT Sport.

celý článek
Lvice na YouTube

Zápas kvalifikace na ME 2019 Německo - ČR bude od 20 hodin vysílán na YouTube kanálu FIBA.

celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (51)