ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
Pudláková do Německa

První zahraniční angažmá v kariéře si vyzkouší české reprezentantka Renata Pudláková.

celý článek
Nymburské odchody

Velké obměny se dočká kádr bronzového medailisty z loňského ročníku ŽBL Nymburka. Za středočeský klub nebude v příští sezoně hrát hned sedm hráček loňského kádru.

celý článek
Webbová přechází do Žabin

Novou posilu hlásí i Žabiny Brno. Čtvrtfinalista letošního ročníku ŽBL získal americkou pivotku Marquese Webbovou, která v závěru loňské sezony působila v Karlových Varech.

celý článek
Nové posily úřadujících šampionek!

Basketbalistky úřadujících šampionek ŽBL ZVVZ USK Praha mají ohlášené už dvě posily pro nový ročník. První je americká křídelnice Alyssa Thomasová, která v současné době hraje na Connecticut Sun v WNBA, druhou francouzská reprezentační křídelnice Valériane Ayayiová, která v minulé sezoně působila v Bourges.

celý článek
Občersvení zdarma!

USK Praha si pro své fanoušky připravil speciální překvapení. Fandové, kteří dorazí na třetí finálový duel (středa 2. května od 17 hodin v hale na Královce) ve žlutém oblečení, mají zajištěno občerstvení v bufetu zdarma.

celý článek
Skončí ve středu sezona?

Ve středu 2. května může skončit sezona ŽBL pro ročník 2017/18. Hraje se totiž nejen dohrávka šestého kola play out mezi SBŠ Ostrava a U19 Chance (od 19 hodin), ale také třetí finálový zápas mezi KP Brno a USK Praha. Pokud Pražanky zvítězí, získají osmý titul v řadě a skončí sezona. O prodloužení alespoň do pátku se budou snažit Brňanky.

celý článek
Autobusové zájezdy na utkání

Týmy s blížícím se koncem sezony doufají ve větší podporu fanoušků a pořádají výjezdy na venkovní zápasy. Pro své fandy zorganizoval Nymburk výjezd autobusem do Hradce Králové na duel o 3. místo, KP Brno vyšle fanoušky do Prahy na středeční první finále.

celý článek
Padne brněnský rekord ŽBL?

KP Brno útočí na svůj divácký rekord v ŽBL z derby s Žabinami starý tři roky (1 250 diváků). Nového maxima chce dosáhnout ve druhém SF proti DSK Basketball Nymburk 7. dubna od 15 hod. v hale Vodova. Všichni členové ČBF mají vstup zdarma.

celý článek
Lvice na ČT2

Oba zápasy kvalifikace o ME 2019 můžete sledovat netradičně na programu ČT2. Přenosy z utkání s Belgií (10.2.) i Německem (14.2.) začínají v 18 hodin.

celý článek
Našlapané sobotní odpoledne

V sobotu se hrají dva hity ŽBL, které zcela exkluzivně odvysílá TV Com v přenosu na tři kamery a s doprovodným komentářem. Nenechte si to ujít!

celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (57)