ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
Euroliga rozlosována

ZVVZ USK Praha v základní skupině Euroligy narazí na Castors Braine (BEL), Šoproň (HUN), Galatasaray (TUR), ESBVA-LM (FRA), Bourges Basket (FRA), Dynamo Kursk (RUS) a lepšího z dvojice Piešťanské Čajky (SVK)/MKS Polkowice (POL).

celý článek
Spoueři Češek v EuroCupu

Nymburk se ve skupině H utká s. GDESSA-Barreiro (POR), Virtus Erine Ragusa (ITA) a poraženým z euroligové kvalifikace KSC Szkserzád (HUN) či BLMA (FRA).

 

Na KP Brno čeká ve skupině I Reyer Venezia (ITA), TSV 1880 (GER), Elfic Frobourg (SUI).

celý článek
Šujanová se vrací

Po roce stráveném v turecké lize se do kádru KP Brno vrací Edita Šujanová.

celý článek
G. Andělová do KP Brno

Gabriela Andělová mění dres a pro příští sezonu přestupuje do KP Brno. Mladá rozehrávačka se v minulé sezoně prosazovala v kádru vicemistryň Sokol ZVUS Hradec Králové a do Brna jí přilákala možnost hrát evropský pohár.

celý článek
Do EuroCupu ve dvou

Hned dva zástupce bude mít ŽBL v EuroCupu. Týmy DSK Basketball Nymburk i KP Brno byly nasazeny do základní skupiny. Nymburk bude hrát ve druhém nejvyšším evropském poháru potřetí za sebou, KP Brno vloni neuspělo v kvalifikaci. Los proběhne 4. července.

celý článek
Burgrová končí v USK

Podle informačních kanálů obhájce prvenství ZVVZ USK Praha končí v kádru účastníka Euroligy Ilona Burgrová. Česká pivotka na probíhajícím ME žen ukončila reprezentační kariéru.

celý článek
Kateřina Elhotová se vrací

Kateřina Elhotová nastoupí do semifinále Ženské basketbalové ligy, které se odehraje zítra od 18.00 ve sportovní hale Královka proti DSK Basketball Nymburk.

 

celý článek
Final 4 CEWL LIVE

Sledujte v přímém přenosu všechny zápasy z brněnského FINAL 4 CEWL na webu TV Com:

celý článek
Final 4 CEWL v Brně

O víkendu 11. a 12. března vyvrcholí v Brně ženský evropský pohár CEWL. Čtyři nejlepší celky základní části přivítá ve své hale Vodova KP Brno, které v letošním ročníku zaznamenalo pouze jedinou porážku. Aktuální forma společně s výhodou domácího prostředí dělá z KP Brno favorita na celkové vítězství. Musí se ale vypořádat s týmy jako Flyinx Foxes SVS Post (Rakousko), Eisvögel Freiburg (GER) a Piešťanské Čajky (SVK).

celý článek
RM na prodej

Ne, nevíme nic o tom, že by se měl prodávat Real Madrid. Získali jsme ale do prodeje vstupenky na ME žen do sektorů R a M v Hradci Králové. Věříme, že brzy budeme moct nabídnout další.

celý článek
1 2 3 4 ►►
archiv (39)