ŽBL

Lvice nestačily v Německu

02.11.2018 - Redakce
vytvořeno 02.11.2018, upraveno 02.11.2018

Úvodním střetnutím na palubovce německého Marburgu rozehrály hráčky Hradce Králové letošní ročník Středoevropské ligy - CEWL. Českému týmu se nevydařil první poločas, ve kterém si získal domácí celek dvouciferný náskok, který se Lvicím nepodařilo i přes velkou snahu dotáhnout. V poslední čtvrtině se přiblížily na rozdíl jediného bodu, dál to ale nešlo. V koncovce měl více štěstí domácí celek, který zvítězil 79:77. Hradeckým hráčkám tak stačí v odvetě v domácím prostředí zvítězit o tři body a Češky budou mít lepší vzájemné zápasy. Střeleckými oporami byly Pamela Effangová s 15 body a duo Marečková – Kulichová, které se shodlo na 14 bodech. Středoevropská liga pokračuje pro Lvice domácím duelem proti slovenským Piešťanům ve středu 28.11. od 18:30.