RENOMIA ŽBL

Mistryně na Basketbalovém plese

06.02.2020 - Redakce
vytvořeno 06.02.2020, upraveno 06.02.2020

Bezfaulu

Již tuto sobotu se uskuteční Basketbalový ples pořádaný nadací Koše proti drogám a ZVVZ USK Praha. Minule jsme vám představili kapelu a moderátora, dneska vám naservírujeme mnohem více informací.

 

Kapela si musí tu a tam odpočinout, a aby doprovodný program předvedl své číslo, potřebuje k tomu hudbu. Tu jim pustí DJ Michal Červenka, kterého můžete znát z centra metropole, kde hraje převážně „osmdesátky a devadesátky“. A pro koho vlastně bude hrát? Pro 9 tanečníků skupiny Kepls, která do svých tanců dává srdce. To se projeví i v jejich tanečním příběhu podávaného formou street jazzu. A aby celý ples nebyl jen o tanci, své žonglérské umění předvede i Honza Weber, který si pro letošní Basketbalový ples připravil jedno speciální vystoupení.

 

Zlatý hřeb večera bude dražba rozcvičovacího trika ZVVZ USK Praha. Dres je podepsaný celým týmem včetně realizačního, umístěný do rámu a opatřený plaketou, aby bylo jasné, co se vlastně draží. Vybraná částka půjde nadaci Koše proti drogám, abychom mohli dále pomáhat tam, kde je potřeba.

 

V průběhu večera se můžete zapojit do tomboly, kde na vás čekají věcné i chutím lahodící ceny. Zmiňme třeba dobrou snídaní, auto na víkend s plnou nádrží nebo čokoládové dobroty. A mnoho dalších cen, které čekají jen na vás.

 

Lístky na Basketbalový ples, který se uskuteční 8. února 2020 v Masarykově koleji v Praze Dejvicích, můžete kupovat ZDE nebo na info@uskbasket.cz.

 

Zdroj: TZ ZVVZ USK Praha