ŽBL

Sládková do KP i s partnerem Horákem

24.07.2018 - Redakce
vytvořeno 24.07.2018, upraveno 24.07.2018

Bezfaulu

Vedení basketbalového oddílu KP Brno angažovalo člena širšího realizačního týmu USK Praha - Petra Horáka, který jako kondiční trenér působí též u České reprezentace do 18 let. Spolu s ním se do týmu vicemistryň ČR vrací také jeho partnerka Andrea Sládková, které v předloňské sezoně jako podkošová hráčka získala s královopolským týmem tři medaile a v poslední době absentovala kvůli narození dcery.

 

"Jsem strašně ráda, že se mohu vrátit do Brna a navíc do klubu, ve kterém jsem byla tak spokojená. Velice se těším také na základní skupinu EuroCupu a na nové i staronové spoluhráčky. Pod dohledem Petra jsem začala s individuální přípravou už před půl rokem, když byly malé Markétce tři měsíce...", hlásila odhodlaně pro klubový web jedna z opor zlatého tažení KP středoevropskou ligou 2016/17.

 

"Na angažmá v KP Brno se moc těším, klub mi nabídl širší možnosti realizace než jsem měl v USK Praha a jsem rád, že budu součástí realizačního týmu i při všech ligových a eurocupových zápasech. Je to pro mne po 5ti letech v USK nová výzva, navíc v prostředí, které díky předchozímu spokojenému působení partnerky dobře znám", řekl pro klubový web nový člen zeleno-bílých barev Petr Horák, který již 14 dní před oficiálním zahájením přípravy rozeslal hráčkám podrobný individuální plán pro období „dovolené“...