ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
image
Máme světlé momenty, čtrnáct dní je času dost, věří Březinová

České basketbalistky zakončily mezinárodní turnaj v Praze na Královce hladkou výhrou 86:54 nad Bosnou a Hercegovinou. V přípravě na mistrovství Evropy, které začíná už za necelé dva týdny, navázaly Lvice na čtvrteční výhru nad Maďarskem, a naopak napravily sobotní porážku s Lotyšskem. Podle pivotky Renáty Březinové je stále na čem pracovat, tým je ale na dobré cestě.  

celý článek
image
Na závěr turnaje nejvyšší výhra, Češky přehrály Bosnu

České basketbalistky dnes zakončily mezinárodní turnaj na pražské Královce. Po odpolední výhře Lotyšska nad Maďarskem bylo jasné, že právě pořadatelský stát blížícího se EuroBasketu získá celkové vítězství a domácí tým obsadí na turnaji nejlépe druhé místo. Pro to ale musel porazit Bosnu a Hercegovinu.

celý článek
image
Pořád si na sebe zvykáme, chceme působit kompaktněji, říká Karolína Elhotová

Po prvním zápase mezinárodního turnaje v Praze na Královce byly české Lvice spokojené, po tom druhém panovaly trochu rozpaky. Na čtvrteční výhru nad Maďarskem Češky nenavázaly a v pátek podlehly Lotyšsku 63:69. Duel hodnotila nejlepší střelkyně českého týmu v zápase, Karolína Elhotová.

celý článek
image
Lvice obrat nedotáhly a podlehly Lotyšsku

Pražská Královka dnes viděla souboj dvou neporažených týmů z prvního dne mezinárodního turnaje. Češky v něm vyzvaly Lotyšky a bylo jasné, že vítězný tým se výrazně přiblíží celkovému prvenství na přípravném turnaji před blížícím se ženským EuroBasketem.

celý článek
image
Na stará kolena je ze mě střelkyně, směje se Krakovičová

Cennou výhru si připsaly české basketbalistky hned na začátku mezinárodního turnaje, který pořádají v Praze na Královce v rámci přípravy na evropský šampionát. Lvice si dokázaly poradit se silným Maďarskem, když od začátku vedly, překonaly střelecké trápení v poslední čtvrtině a zvítězily 65:58. Další posun směrem kupředu vidí ve hře i zkušená pivotka Tereza Krakovičová. 

celý článek
image
Češky na začátek turnaje připravily drama, ale zvládly ho

České basketbalistky dnes otevřely mezinárodní turnaj na pražské Královce vítězstvím nad Maďarskem. Přes dobré tři čtvrtiny nakonec domácím fanouškům připravily nervydrásající konec. Nakonec ale po prvním dnu mají do tabulky turnaje dva body, stejně jako Lotyšsko. S ním se utkají zítra.

celý článek
image
Síla Lvic roste, ukážou ji na pražském turnaji

První výraznější prověrka čeká ženskou reprezentaci v přípravě na evropský šampionát, který začíná už za necelé tři týdny. V rámci mezinárodního turnaje v Praze na Královce Lvice vyzvou od čtvrtka do soboty Maďarsko, Lotyšsko a Bosnu a Hercegovinu. Češky by ale silným soupeřům měly poprvé v přípravě čelit prakticky v nejsilnější sestavě.

celý článek
image
Na Evropě se s námi nikdo mazlit nebude, hlásí Štěpánová

Lvice připravující se na evropský šampionát mají úspěšně za sebou pražský dvojzápas s Portugalkami a připsaly si první dvě výhry. Při čtvrteční výhře 76:46 už byl na týmu vidět velký posun oproti předchozím třem duelům, zkušená pivotka Kamila Štěpánová ale ani tak není spokojená.

celý článek
image
Lvice znovu přehrály Portugalky, tentokrát bez nervů

České basketbalistky si včera připsaly své první vítězství v přípravě na evropský šampionát, když v Praze na Královce přehrály Portugalsko. Se stejným soupeřem změřily síly i dnes a byly znovu úspěšné. Tentokrát s přehledem.

celý článek
image
Naplno musíme hrát od začátku, burcuje Beáta Adamcová

První výhru v přípravě na evropský šampionát si připsaly ve středu české basketbalistky, když v Praze na Královce zdolaly Portugalsko 61:49. Český tým sice většinu zápasu prohrával, od konce třetí čtvrtiny ale své soupeřky jasně přehrály a po zásluze zvítězily. Velmi dobrý zápas odehrála šestadvacetiletá křídelnice Beáta Adamcová, která bojuje o svou premiérovou účast na velké akci. 

celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (683)