RENOMIA ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
image
Finále s dvojitým přídavkem pro Žabiny

Hradec Králové proti Brnu. Zdánlivě stejně složení pohárového finále jako před rokem mělo vidět kutnohorské publikum. Jenže Lvice, které obhajují zlato z Karlových Varů, vyzvaly Žabiny. Pro ně to mohl být první velký úspěch v jedné ze čtyř soutěží, do kterých letos nastoupily.

celý článek
image
KP udrželo nervy na uzdě a dotančilo k bronzu

Utkání o bronz je často nazýváno zápasem dvou zklamaných týmů. Pokud to platilo i na letošním kutnohorském Final Four, tak aktuální zklamání muselo být včera patrnější na straně KP Brno, které městské finále ztratilo až v posledních okamžicích.

celý článek
image
Pohárové déjá vu: Hradec přehrál Slavii

Ve druhém semifinále Final Four ženského Poháru byly jasný favoritem Lvice z Hradce Králové. Ty si v obou dosavadních střetnutích sezony poradily se Slavií bez větších problémů. Navíc do turnaje vstupovaly jako obhájkyně celkového prvenství.

celý článek
image
Brněnské derby v Kutné Hoře pro Žabiny

Pohárové Final Four v Kutné Hoře začalo při sobotním odpoledne pěkně zostra. Úvodní střetnutí čtveřice nejlepších týmů letošního Českého poháru totiž obstaralo brněnské derby. Dosud jediné letošní měření sil městských rivalů přineslo na začátku sezony prodloužení.

celý článek
image
Obhájkyně Poháru z Hradce mají tři vyzyvatele. Kdo z nich uspěje?

Čtyři nejlepší týmy Českého poháru žen a před nimi volná cesta k trůnu. Stačí vyhrát poslední dva zápasy, což se však na víkendovém Final 4 v Kutné Hoře může povést jedinému. Je však jisté, že to bude jeden ze čtveřice KP Brno, Žabiny Brno, Sokol Hradec Králové a BLK Slavia Praha, kdo v neděli v podvečer zvedne nad hlavu pohár pro vítěze?

 

celý článek
image
Obhájkyně z Hradce čeká na Klimešce těžká práce

Jako obhájkyně loňského prvenství a papírově největší favoritky jedou na Final4 Českého poháru žen do Kutné Hory basketbalistky Hradce Králové. Skvělý vstup do sezóny, při kterém vyhrály osm z devíti zápasů jim vynesl v tuto chvíli třetí příčku v tabulce, s výbornými výkony se však pojí zodpovědnost naplnit očekávání.  

 
celý článek
image
USK znovu zastavil ruský gigant

Basketbalistky USK Praha v Eurolize podruhé v této sezóně narazily a znovu podlehly ruskému gigantovi z Jekatěrinburgu. Český tým na obhájkyně titulu tentokrát vůbec nestačil a v Rusku podlehly 65:88.

celý článek
image
Obměněná Slavia chystá nápravu za Karlovy Vary

Poslední místo na Final4, a tedy bramborovou medaili z loňského roku budou chtít letos vylepšit basketbalistky BLK Slavia Praha. Celek z hlavního města potkaly vloni v Karlových Varech zdravotní problémy, navíc se nesetkal s ideální formou a na nejlepší trojici nestačil. Letos však chce v Kutné Hoře (25. a 26. ledna, hala Klimeška – vstupenky ZDE) zaútočit na vyšší pozice. V cestě do finále však stojí obhájkyně loňského titulu z Hradce Králové.

 

celý článek
image
KP vyhlíží odvetu za loňské pohárové finále

Velmi blízko celkovému vítězství v Českém poháru byly v loňském roce basketbalistky KP Brno. V Karlových Varech bylo ve finále proti Hradci Králové ještě v poslední minutě srovnané skóre, závěr však vyšel lépe Východočeškám a na Brno zbylo stříbro. Teď míří Královopolanky na Final4 znovu, tentokrát do Kutné Hory (25. a 26. ledna, hala Klimeška – vstupenky ZDE), aby loňské selhání napravily.

 

celý článek
image celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (844)