RENOMIA ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
image
Vtipkovali, že máme pít vodku a budeme v pohodě, říká o Bělorusku Bartáková

Jeden z nejzvláštnějších přístupů k boji s koronavirem ze všech zemí světa zvolilo Bělorusko, a právě s touto zemí spojila v posledních letech svou kariéru česká reprezentační rozehrávačka Lenka Bartáková. Jak poslední týdny v Bělorusku probíhaly, jak se dostala zpět do Čech a jaká bude její basketbalová budoucnost? O tom všem se rozpovídala v následujících řádcích.

 
celý článek
image
Z Valencie nás nechtěli pustit domů, říká Reisingerová

V nepříjemné situaci se ocitla i jediná česká basketbalistka působící v nejvyšší španělské soutěži Julia Reisingerová. Její domovský klub Valencie i celá španělská liga totiž k epidemii koronaviru nepřistupovala ze začátku tak vážně a některé kluby nechtěly své hráčky pustit domů. Teď už je však dvaadvacetiletá basketbalistka na jihu Čech a přečkává povinnou karanténu.

celý článek
image
Olga Šípková českého basketbalu denně inspiruje děti

Vídáte jí každý všední den přesně v 9:30 na sociálních sítích @ceskybasketbal. Pamela Effangová provází mladé basketbalisty a basketbalistky každodenním inspirativním tréninkem. Ten by měl dětem pomoci překonat období bez možnosti týmových basketbalových tréninků. Bohužel zatím nikdo neví, jak dlouho bude trvat.

celý článek
image
Ženská liga končí sezónu včetně Euroligy, muži stejný krok projednávají

Exekutiva AŽLK spolu se sportovním ředitelem ŽBL po konzultaci se všemi kluby Renomia Ženské basketbalové ligy (ŽBL) navrhla výboru České basketbalové federace schválit ukončení ročníku 2019/2020 ke 13. březnu 2020. 

celý článek
image
Soutěže ČBF jsou přerušeny, jejich osud je ve hvězdách

Česká basketbalová federace byla na základě vývoje zdravotní situace v ČR a dalších opatření vlády nucena přistoupit ke kroku, kdy ode dneška dočasně přerušuje všechny soutěže ČBF, včetně Kooperativa NBL  Renomia ŽBL. Toto rozhodnutí platí do odvolání stavu nouze. 

celý článek
image
Pět NEJ ze středečních zápasů nadstavby RENOMIA ŽBL

To nejzajímavější, co se přihodilo ve středečních zápasech nadstavby nejvyšší soutěže basketbalistek.

 
celý článek
image
Hradec urval druhé místo, Trutnov poprvé padl

Třemi zápasy bez přítomnosti diváků pokračovala nadstavba RENOMIA ŽBL. Dvakrát ze tří se dařilo domácím týmům, poslední plánovaný zápas mezi Žabinami Brno a Slavií Praha se neuskutečnil.

 
celý článek
image
Nadstavba RENOMIA ŽBL: Duel o druhé místo, poprvé bez diváků a bez jednoho zápasu

V RENOMIA Ženské basketbalové lize se do konce týdne uzavře nadstavbová fáze. A vinou koronaviru u toho nebudou diváci. Na základě rozhodnutí bezpečnostní rady státu se nepodívají do hal už při trojici středečních duelů. Zápas Slavie s Žabinami se ani neodehraje.

celý článek
image
AKTUÁLNĚ: Hrajeme dál, bohužel bez diváků

Česká basketbalová federace je nucena po vyhlášení bezpečnostních opatření proti šíření nákazy koronavirem reagovat na aktuální situaci. Vyhlášení plošného zákazu organizování veřejných akcí nad 100 diváků má dopad do celého basketbalového hnutí a na všechny soutěže. Do celé situace může promluvit také uzavření škol, jelikož řada klubů využívá ke svým zápasům a tréninkům právě školní tělocvičny.

celý článek
image
Pět NEJ čtvrtého kola nadstavby RENOMIA ŽBL

To nejzajímavější, co se přihodilo ve čtvrtém kole nadstavby nejvyšší soutěže basketbalistek.

 
celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (886)