ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
image
Devět Lvic vzdorovalo v souboji o prvenství marně

České basketbalistky uzavřely letní část přípravy na kvalifikaci o evropský šampionát druhým místem na mezinárodním turnaji v Karlových Varech. V rozhodujícím utkání o celkové vítězství podlehly favorizovanému celku Číny 67:72. Třetí příčku obsadil tým Turecka, čtvrté skončily Rumunky.

celý článek
image
Češky přehrály i Turecko, o prvenství vyzvou Čínu

České basketbalistky jsou i po druhém hracím dni mezinárodního turnaje v Karlových Varech neporažené. Po včerejší výhře nad Rumunskem si dnes poradily s Tureckem 76:60 a zítra si to od 19 hodin rozdají s Čínou o první místo na turnaji.

celý článek
image
Lvice začaly vítězně, ale znovu přišly o kapitánku

České basketbalistky zdolaly v úvodním duelu mezinárodního turnaje v Karlových Varech Rumunsko 76:63. Nejlepší střelkyní českého týmu byla se 14 body Karolína Elhotová. Na turnaji čekají svěřenkyně Štefana Svitka ještě výběry Turecka, se kterým se střetnou zítra a Číny. Tyto celky se v prvním zápase úterního programu střetly ve vzájemném utkání a úspěšnější byly Číňanky.

celý článek
image
Kušlitová se těší do Varů na své lidi

Už v úterý vstoupí české basketbalistky do tradičního podniku. Jinak snad ani mezinárodní turnaj basketbalistek v Karlových Varech nejde nazývat. S jedinou výjimkou se zde koná už od roku 2010. Tentokrát se čtyři celky utkají v Hale míčových sportů KV Areny od 19. do 21. června. A bude opravdu na co se dívat.

celý článek
image
Češky se poučily a přestřílely Chorvatky z trojek

Dva dny po sobě nastoupily české basketbalistky do utkání se stejným soupeřem, ale zápas to rozhodně stejný nebyl. To pro Lvice byla po včerejší prohře dobrá zpráva. Fanoušky mohlo těšit i to, že Češky předvedly mnohem líbivější basketbal.

celý článek
image
Lvice stíhací jízdu k vítězství nedotáhly

České basketbalistky pokračují v přípravě na listopadové pokračování kvalifikace o ME 2019. Zatímco v kvalifikačních bojích se jim daří, aktuálně probíhající příprava bez řady opor zatím přináší výkony jako na houpačce.

celý článek
image celý článek
image
Vše opačně: Lvice na Maďarky nestačily

Dalo se to čekat. Po včerejší hladké výhře dnes na české basketbalistky čekal a Maďarskem úplně jiný souboj. A ne jen kvůli tomu, že se oba týmy z roudnického „azylu“ přesunuly do Prahy na Královku. Maďarky si nechtěly nechat líbit včerejší vysokou prohru.

celý článek
image
Lvice kanonádou oslavily 70 let v Roudnici

Oslavy sedmých kulatin basketbalového klubu BK REAL Roudnice nad Labem dnes v místní hale ozvláštnil reprezentační souboj. České basketbalistky si k němu na břeh největší české řeky přizvaly národní tým Maďarska.

celý článek
image
Petra Záplatová přiblížila svůj závěr sezony na sociálních sítích

Rozehrávačka české reprezentace Petra Záplatová má za sebou svou druhou sezonu v Německu. A vypadá to, že je to i její poslední u západních sousedů. Trutnovská rodačka se chce posunout zase o krok dál. Závěr svého působení ve Wasserburgu přiblížila českým fanouškům na sociálních sítích Český basketbal v projektu sledujícím po dobu deseti dnů české reprezentanty.

celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (438)