ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
image
KP Brno vyzvou Hradecké Lvice

Basketbalistky Sokol Nilfisk Hradec Králové jsou druhými finalistkami Nilfisk Final4 poháru žen. Hradecké Lvice zdolaly favorizovaný domácí Nymburk 84:68. 

celý článek
image
Prvním finalistou poháru je KP Brno

Finále letošního ročníku Nilfisk Final4 poháru žen si zahraje KP Brno. Čtvrtý celek tabulky ŽBL zdolal v brněnském derby tým Žabin jasně 71:38. Vítěz se střetne v zítřejším finále s lepším z dvojice Nymburk - Hradec Králové.

celý článek
image
Pořádající Nymburk jde za výhrou v Nilfisk Final4

Čtvrtým účastníkem Nilfisk Final4 poháru je pořadatelský klub DSK Basketball Nymburk, který nám představí mladá pivotka Petra Bakajsová

celý článek
image
Obhájkyně zbrojí na derby v semifinále

Do Nilfisk Final4 poháru žen se po roce vrací i loňský vítěz, celek Žabiny Brno. Ten nám přiblíží členka širšího reprezentačního kádru rozehrávačka Jana Hausknechtová.

celý článek
image
Technic neubránil Trutnov a zůstává na dně tabulky

Basketbalistky Technicu Brno nevyužily šanci dotáhnout se z poslední příčky tabulky na U19 Chance a SBŠ Ostrava, když nestačily v domácím prostředí haly na Morendě na Trutnov 75:89. 

celý článek
image
Lvice vydřely Nilfisk Final4 a chtějí uspět

Druhým účastníkem Nilfisk Final4 poháru žen, kterého si představíme, je Sokol Nilfisk Hradec Králové. Pohled na třetí tým tabulky ŽBL nám přiblíží křídelnice Pamela-Therese Effangová

celý článek
image
5 nej osmnáctého kola

To nejzajímavější, co se přihodilo v osmnáctém kole české nejvyšší soutěže žen.

celý článek
image celý článek
image
Už v neděli na Nilfisk Final4!

Už tuto neděli se rozběhne v Nymburce jeden z vrcholů letošní ženské basketbalové sezony. Do Sportovního centra ČUS se sjedou čtyři účastníci Nilfisk Final4. Týmy se nejprve utkají v nedělním semifinále, které bylo už před měsícem rozlosováno v sídle titulárního partnera Českého poháru společnosti Nilfisk. Poražení semifinalisté se pak utkají o den později v zápase o třetí místo a vítězové si to rozdají o titul šampiona.

celý článek
image celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (358)