RENOMIA ŽBL
Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
image
Předvánoční bitva patří Levharticím

Posledním zápasem zakončila RENOMIA ŽBL svou část odehranou v roce 2019. Dohrávka dvanáctého kola nabídla parádní drama, když Levhartice Chomutov ukořistily na palubovce Slovanky výhru až v prodloužení. Dohrával se i duel Středoevropské ligy CEWL s dvojí českou účastí.

celý článek
image
Jasná předvánoční práce favoritů

Třemi zápasy pokračovalo dvanácté, poslední předvánoční, kolo RENOMIA ŽBL. Své role potvrdily všechny tři favorizované celky, když USK veze výhru z Hradce Králové, Žabiny přehrály Ostravu a KP Brno potvrdilo formu v Praze na Slavii.

celý článek
image
Trutnov vybojoval cennou výhru až v závěru

V předehrávce dvanáctého kola zvítězil Trutnov na palubovce posledních Strakonic 80:76 a získal třetí výhru v sezóně. Strakonice zůstávají s jediným vyhraným zápasem.

celý článek
image
Dvanácté kolo RENOMIA ŽBL: USK v Hradci a jiné předvánoční boje

Dvanáctý víkend v RENOMIA Ženské basketbalové lize je zároveň tím posledním v roce 2019. Loučení obstará souboj zkušených celků Sokol Hradec Králové a ZVVZ USK Praha. Výzvou pro Východočešky bude nedostat od velmistryň stovku - to se zatím povedlo jen dvěma týmům, Levharticím Chomutov a Žabinám Brno.

celý článek
image
USK dál kraluje Eurolize, venkovní trápení v CEWL

Stále jedinou porážku mají po sedmém kole Euroligy basketbalistky USK Praha, když přehrály belgické Castors Braine 102:62. Mimo to se odehrály také tři duely ve Středoevropské lize CEWL.

celý článek
image
I bez KP nabité poháry a Žabiny hned dvakrát

I přestože putování KP Brno v EuroCupu pro letošní ročník skončilo, čeká nás tento týden pět pohárových zápasů v čele s dalším duelem USK Praha v Eurolize.

celý článek
image
Pět NEJ jedenáctého kola RENOMIA ŽBL

To nejzajímavější, co se přihodilo v jedenáctém kole nejvyšší soutěže basketbalistek.

 

celý článek
image
Nevyvedený ostravský turnaj EWBL

Basketbalistkám Ostravy výsledkově nevyšel domácí turnaj Evropské ligy EWBL. Osmý tým ligové tabulky nedokázal navázat na dobrý start do této prestižní pohárové soutěže a v domácím prostřední prohrál oba dva zápasy. Podlehly ruskému duu Dynamo Novosibirsk – Rostov nad Donem.

celý článek
image
Euforie KP nekončí, ligová klasika podle očekávání

Třemi zápasy se v sobotu dohrálo jedenácté kolo RENOMIA ŽBL. V očekávaném zápase o druhé místo v tabulce potvrdilo skvělou formu posledních dní KP Brno, které doma přehrálo Hradec Králové. V ligové klasice si USK doma poradil s Žabinami.

celý článek
image
Strakonice u nováčka dlouho vzdorovaly

Basketbalistky Strakonic nenavázaly na úvodní výhru v nové sezóně a v předehrávce jedenáctého kola RENOMIA ŽBL padly na palubovce Chomutova 72:84. Levhartice se ale jako favoritky zápasu na výhru docela natrápily, když hlavně v prvním poločase měly navrch spíše hráčky posledního týmu tabulky. Celek U19 Chance v první čtvrtině skvěle střílel, zvládl 25 bodů a dostal se tak i přes slabší obranu do mírného trháku. Pak se ofenzivy na obou stranách zasekly, ale i tak posílala Karolína Fadrhonsová v šestnácté minutě zápasu svůj tým do osmibodového vedení. Zbytek poločasu ale prohrály hostující hráčky 11:2, což předznamenalo další průběh zápasu.

celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (814)