ŽBL

Odvrátí Nymburk konec semifinále?

13.04.2018 - Redakce
vytvořeno 13.04.2018, upraveno 13.04.2018

Bezfaulu

Semifinálová série ŽBL mezi Nymburkem a KP Brno zatím plní očekávání velké bitvy. Domácí prostředí je pro oba týmy zatím zakleté, stejně jako v základní části. I proto zatím brněnský tým ve druhém kole play-off nejvyšší domácí soutěže vede 2:1 a je jednu výhru od postupu do finále.

 

„Nervozita sice roli hraje, ale je stejná na obou stranách. V tuhle chvíli si myslím, že je pod tlakem Nymburk. Musíme hrát líp a vyvarovat se hluchých pasáží, abychom nedostali soupeře do zápasu. Potřebujeme co nejvíc eliminovat silné stránky Nymburka. To znamená hrát koncentrovaně a soupeře udržet co nejdál od koše. Nechci to nijak zdůrazňovat, vůbec to není podstatné. Důležité je, že se hraje na tři vítězná utkání a postupu jsme nyní blíž my. Věřím, že tentokrát domácí utkání zvládneme,“ hlásí královopolský trenér David Zdeněk.

 

„Nejdůležitější, co si potřebujeme z minulého duelu vzít je, že už nesmíme dostat 87 bodů,“ říká nymburský trenér Daniel Kurucz.

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/zlomi-serii-kralovo-pole-utoci-po-ctyriadvaceti-letech-na-postup-do-finale-20180413.html?utm_source=poutaky&utm_medium=web&utm_campaign=poutak-300x300