Zpět na hlavní obsah
Můj basketbal
Můj basketbal
ČBF
NBL
ŽBL
3x3
Rozhodčí
CSR
Fanshop
Nová identita
Vybrat sekci
Můj basketbal
ČBF
NBL.BASKTEBALL
3x3
Rozhodčí
CSR
Fanshop
Nová identita
Novinky
Video
Zápasy
Statistiky
Lídři
Hráči
Týmy
Trenéři
Zápasy
Srovnání
Hodnocení rozhodčích a komisařů
TOP výkony
Cena Chance
Týmy
KARA Trutnov
DSK Basketball Brandýs
Žabiny Brno
BLK Slavia Praha
KP TANY Brno
Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
Slovanka
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
Hráčky
Tabulky
Family_Game
Instagram
Facebook
Youtube
hledat
Vyhledávaní
CZ.BASKETBALL
Fan shop
Preview
Dočkáme se Game 5?
29. 3. 2024
Dočkáme se Game 5?
Report
Tvrdé direkty domácích
27. 3. 2024
Tvrdé direkty domácích
Report
USK postupuje, Brandýs srovnává
26. 3. 2024
USK postupuje, Brandýs srovnává
20.3.
1. kolo - 18:00
Série 3:0
ZAB
81
OVA
54
Karta zápasu
21.3.
1. kolo - 17:30
Série 2:1
KPB
83
CHO
82
Karta zápasu
1. kolo - 18:00
Série 3:0
USK
94
TRU
37
Karta zápasu
1. kolo - 18:00
Série 2:1
SLA
70
HKR
71
Karta zápasu
22.3.
1. kolo - 16:30
Konec
BRA
56
SLO
65
Karta zápasu
24.3.
2. kolo - 10:30
Série 1:2
CHO
79
KPB
70
Karta zápasu
2. kolo - 16:00
Série 1:2
HKR
70
SLA
71
Karta zápasu
2. kolo - 17:00
Série 0:3
OVA
64
ZAB
81
Karta zápasu
2. kolo - 18:00
Série 0:3
TRU
35
USK
86
Karta zápasu
26.3.
2. kolo - 16:30
Konec
SLO
62
BRA
82
Karta zápasu
3. kolo - 18:00
Série 3:0
USK
100
TRU
37
Karta zápasu
27.3.
3. kolo - 18:00
Série 2:1
SLA
79
HKR
64
Karta zápasu
3. kolo - 18:00
Série 3:0
ZAB
71
OVA
41
Karta zápasu
3. kolo - 20:00
Série 2:1
KPB
71
CHO
57
Karta zápasu
29.3.
4. kolo - 18:30
Série 1:2
HKR
SLA
Karta zápasu
3. kolo - 18:30
BRA
SLO
Karta zápasu
4. kolo - 19:00
Série 1:2
CHO
KPB
Karta zápasu
31.3.
5. kolo - 10:30
Série 2:1
KPB
CHO
Karta zápasu
5. kolo - 17:00
Série 2:1
SLA
HKR
Karta zápasu
2.4.
4. kolo - 18:00
SLO
BRA
Karta zápasu
5.4.
5. kolo - 16:30
BRA
SLO
Karta zápasu
ŽBL TV
archiv tv
Upoutávka na přenosy na Nova Sport
1. 3. 2024
ŽBL ve Snídani s Novou
28. 2. 2024
Je to asistence?
2. 2. 2024
Body
1.
Alena Hanušová
BLK Slavia Praha
20.2
2
Eliška Hálová
Slovanka
17.8
3
Najai Jasmene Wynn-Pollard
Levhartice Chomutov
17.3
4
Kwanza Murray
DSK Basketball Brandýs
16.9
5
India Lee Pagan
SBŠ Ostrava
16.3
Kompletní pořadí
Doskoky
1.
Leeza Chanel Burdgess
DSK Basketball Brandýs
11.4
2
Elissa Cunane
Žabiny Brno
10.2
3
Najai Jasmene Wynn-Pollard
Levhartice Chomutov
9.5
4
Hannah Ariel Little
SBŠ Ostrava
9.3
5
Alena Hanušová
BLK Slavia Praha
8.7
Kompletní pořadí
Asistence
1.
Kateřina Bartoňová
Levhartice Chomutov
5.2
2
María Conde
ZVVZ USK Praha
4.5
3
Eliška Žílová
BLK Slavia Praha
4.2
4
Tereza Vyoralová
ZVVZ USK Praha
4.2
5
Teja Oblak
ZVVZ USK Praha
4.2
Kompletní pořadí
Cena Chance
1.
Nyara Sabally
ZVVZ USK Praha
2.2
2
Eliška Žílová
BLK Slavia Praha
2.1
3
Barbora Jorová
Levhartice Chomutov
2.0
4
Lucie Svatoňová
KP TANY Brno
1.9
5
Dominica Hynková
KP TANY Brno
1.8
Kompletní pořadí
Čtvrtfinále
ZVVZ USK Praha
KARA Trutnov
3
0
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
3
0
KP TANY Brno
Levhartice Chomutov
2
1
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
2
1
Užitečnost
1.
Alena Hanušová
BLK Slavia Praha
25.7
2
Elissa Cunane
Žabiny Brno
24.4
3
Eziyoda Magbegor
ZVVZ USK Praha
24.0
4
Najai Jasmene Wynn-Pollard
Levhartice Chomutov
21.7
5
Emese Eva Hof
ZVVZ USK Praha
20.4
Kompletní pořadí
Úspěšnost střelby za 3 body
1.
Michaela Gaislerová
KARA Trutnov
44.0%
2
Kateřina Galíčková
KP TANY Brno
40.7%
3
Ilina Selcova
SBŠ Ostrava
40.5%
4
Teja Oblak
ZVVZ USK Praha
39.1%
5
Maite Cazorla
ZVVZ USK Praha
38.1%
Kompletní pořadí
Generální partner
partneři
hlavní mediální partneři
mediální partneři
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
Súhlasím