RENOMIA ŽBL

Návrat Eisnera a Krejzové

25.05.2020 - Redakce
vytvořeno 25.05.2020, upraveno 25.05.2020

Bezfaulu

Novinky v hráčském a trenérském kádru oznámilo v uplynulém týdnu vedení Levhartic Chomutov. Loňský nováček v závěru ligového ročníku vyměnilo trenéra, když Tomáše Eisnera nahradil Daniel Kurucz. Na severu Čech však odkaučoval pouze tři zápasy a od nové sezóny se jako první muž na lavičku Chomutova vrací Eisner, který zároveň povede juniorky. Jeho asistentem bude Ondřej Matýs.

 

„S Danem jsme byli domluveni na výpomoci do konce sezony. Změna byla hlavně kvůli novému impulzu před play off a kvůli tomu, že Tomáš Eisner měl za úkol připravit U19 na baráž a postup do extraligy (to byla priorita klubu). Ani jedno se nakonec neodehrálo, takže se vracíme do původního schématu,“ napsal na dotaz webu zenskybasket.cz tiskový mluvčí klubu Jakub Kadlec.

 

„Jsem moc rád, že jsem se v této nelehké době s trenéry dívčí složky domluvil na dalším působení u nás v klubu. Máme pokryté všechny věkové kategorie od žen A až po dívky U10 kvalitními trenéry. Doladíme ještě asistenty a nová sezóna může začít,“ konstatoval předseda klubu Petr Drobný.

 

V týmu Tomáše Eisnera zůstane i pro další sezónu jedna z klíčových hráček a kapitánka Michaela Krejzová. Dvaadvacetiletá křídelnice byla s 18 body na zápas jasně nejlepší střelkyní Levhartic.

 

„Aktuální zdravotně/ekonomická situace má velký dopad na všechny naše partnery a tím pádem i na plánované příjmy klubu. Připravujeme sezónu tak, aby byl rozpočet vyrovnaný i v případě většího výpadku financí a klub byl schopen dostát všem svým závazkům,“ doplnil Petr Drobný.