KOLO: 14. kolo

ROZHODČÍ: Jan Hošek, Dominik Výborný, Roman Kejklíček

KOMISAŘ: Václav Lukeš

Nezastavitelné Brionna a spol.

ZVVZ USK Praha si nedělaly v domácím prostředí potíže s Levharticemi Chomutov a přehrály je hladce 129:37. Severočeský tým sice výborně začal a po minutě a půl vedl 7:4, pak však zbytek čtvrtiny prohrál 35:2 a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhé čtvrtině zvládly Levhartice ještě o dva body méně, než v té první a rozdíl mezi oběma celky už byl propastný. Pražanky i bez zraněných Kateřiny Elhotové a Terezy Vyoralové potvrdily herní pohodu, kterou prokazují i v Eurolize a nakonec vedly až o propastných 92 bodů.

Do dvouciferných čísel se dostalo hned šest domácích hráček v čele s pivotkou Brionnou Jones, která zvládla za 25 minut 28 bodů a 12 doskoků, Španělka Ouviňa se blýskla 14 body a 12 asistencemi. Poraženým dvouciferná střelkyně chyběla, nejlépe na tom byla s 9 body Veronika Aulichová.