KOLO: 18. kolo

ROZHODČÍ: Tomáš Linhart, Matej Kovačovič, Jan Renc

KOMISAŘ: Václav Lukeš

"Studiový" zápas jasně pro KP

Roli favoritek potvrdily v posledním kole základní části i basketbalistky KP Brno, když zvítězily v „studiovém zápase“ na palubovce Chomutova 82:46. Duel, který si jako speciální vybralo studio TVCOM, nabralo jasný směr od poloviny první čtvrtiny. To se hostující hráčky probraly po daleké cestě a začaly na hřišti jasně převyšovat své soupeřky. Od druhé čtvrtiny byl rozdíl dvouciferný a neustále se navyšoval až na 44 bodů. Nejlepší střelkyní zápasu byla s 21 body domácí Monika Satoranská, nestačilo jí však ani 15 bodů od Michaely Krejzové. Brno vyhrálo v čele s osmnáctibodovou Veronikou Remenárovou, o dva body méně přidala Michaela Stará.

KP skončí třetí a jde do nadstavbové skupiny A, Chomutov čeká jako šestý nadstavba B.